Vyrábame špičkové okná a dvere na mieru

Zákazková výroba okien a dverí

Už 20 rokov vyrábame moderné plastové a hliníkové okná a dvere v našej prevádzke v Podvysokej.
Sme hrdí na to, že vám môžeme ponúknuť špičkové, technologicky a dizajnovo vyspelé produkty, ktoré vytvoria z vášho domova krajšie miesto. Pri výrobe používame najmodernejšie technológie a materiály. Každé okno, každé dvere sú precízne vyrobené a skontrolované, aby sme zaručili tú najvyššiu kvalitu a dlhú životnosť.

Dlhodobo spolupracujeme so špičkovými nemeckými dodávateľmi plastových profilov Veka a hliníkových profilov Heroal a Aluron alebo výrobcom hliníkových dverí Inotherm. Naše produkty sú certifikované a spĺňajú náročné európske štandardy.

Všetky okná a dvere vám vyrobíme na mieru, presne podľa vašich požiadaviek.

Mám záujem o vaše produkty

Vyrábame špičkové okná a dvere na mieru

Aby všetko sadlo na milimeter

Presné zameranie je základ

Predtým ako pustíme vaše okná a dvere do výroby ich prídeme zamerať. Je to potrebné, aby ste mali istotu, že budú vyrobené správne a nenastanú žiadne komplikácie pri inštalácii.

Po výrobe sa postaráme aj o montáž. Naši kvalifikovaní pracovníci majú dlhoročné skúsenosti s inštaláciou našich výrobkov a zabezpečia, aby každé okno, každé dvere boli nainštalované správne a presne.

Mám záujem o zameranie

Aby všetko sadlo na milimeter

Navrhnite si vchodové dvere INOTHERM

Online aplikácia pre vás

Vyberte si z desiatok dizajnov dverí INOTHERM v online aplikácii a upravte si dvere presne podľa vášho želania. Jedným klikom nám odošlete váš návrh a my vám obratom pripravíme bezplatnú cenovú ponuku na výrobu a montáž vašich dverí.
Potrebujete poradiť s návrhom dverí? Kontaktujte našich obchodníkov.

Začať s návrhom dverí INOTHERM

Navrhnite si vchodové dvere INOTHERM

Montáž a servis bez starostí

Záručný aj pozáručný servis

Okrem výroby a montáže okien a dverí ponúkame aj profesionálne servisné služby.

Ak potrebujete servisný zásah alebo nastavenie/kontrolu našich výrobkov, sme pre vás kedykoľvek k dispozícii. Naša spoločnosť vždy stojí za kvalitou svojich produktov a služieb a spokojnosť zákazníkov je pre nás na prvom mieste.

Potrebujem montáž a servis

Montáž a servis bez starostí