INOTHERM

špičkové vchodové dvere

Navrhnite si nové dvere INOTHERM sami online

Je to jednoduché. Vyberte si z desiatok dizajnov dverí INOTHERM v online aplikácii a upravte si dvere presne podľa vášho želania. Jedným klikom nám odošlete váš návrh a my vám obratom pripravíme bezplatnú cenovú ponuku na výrobu a montáž vašich dverí.
Potrebujete poradiť s návrhom dverí? Kontaktujte našich obchodníkov.

Online konfigurátor dverí INOTHERM

Zobraziť konfigurátor v samostatnom okne

Ako funguje online konfigurátor dverí INOTHERM?

  • Konfigurátor dverí INOTHERM optimálne funguje na počítači, kde môžete prehľadne vidieť všetky podrobnosti ponuky. V pravom hornom rohu je ikona MENU, pomocou ktorej sa môžete pohybovať v jednotlivých krokoch konfigurácie dverí.
  • V prvom kroku si vyberte celkový dizajn dverí a dole kliknite na oranžové tlačidlo „Nakonfigurujte dizajn dverí“.
  • V ďalších 8 krokoch môžete zmeniť všetky detaily a parametre dverí – typ konštrukcie, orientáciu, rozmery, farbu, veľkosť madla, kľučky, typ skla a podobne. Vaše zmeny vždy uvidíte na vizualizácii v hornej časti konfigurátora.
  • Akonáhle budete s dizajnom vašich dverí spokojní, kliknite dole na oranžové tlačidlo „Poslať dopyt“ a vyplňte vaše kontaktné údaje.
  • Formulár je nezáväzný a bezplatný! Po jeho odoslaní vás budeme kontaktovať, aby sme si prešli všetky podrobnosti vášho projektu pred tým, ako vám pošleme finálnu cenovú kalkuláciu.
  • Po odsúhlasení ceny a všetkých detailov zadáme dvere do výroby.
Pomôžeme vám navrhnúť dvere INOTHERM.