VYROBENÉ SLOVÁKMI, URČENÉ PRE CELÝ SVET

Kto sme

Sme stabilná slovenská spoločnosť s dvadsaťročnou tradíciou. Základom našej práce je zákazková výroba plastových a hliníkových okien, vchodových dverí, sklenných fasád, prestrešení či zimných záhrad. Našimi klientmi sú významné stavebné a obchodné firmy, verejný sektor aj privátni zákazníci.

 

OPLATÍ SA PRÍSŤ K NÁM

Obchodné oddelenie a showroom

Na našom obchodnom oddelení môžete vidieť reálne vzorky plastových a hliníkových okien a dverí, ktoré si môžete detailne prezrieť aj „ohmatať“. Vďaka tomu si ľahšie predstavíte, ako budú vyzerať vo vašom novom dome alebo byte.

Priamo na mieste si vyberiete z širokej palety profilov a farieb, z ktorých naše okná a dvere vyrábame. Určite vás prekvapí, keď uvidíte všetky premyslené detaily našich výrobkov. V showroome si vyberiete aj z množstva príslušenstva a doplnkov, ako napríklad sieťky proti hmyzu alebo zábrany proti vlámaniu.

Vždy sú vám k dispozícii aj naši obchodníci, ktorí dokonale poradia s výberom okien a dverí a odporučia vám to najlepšie riešenie pre váš projekt.

Navštívte nás

OPLATÍ SA PRÍSŤ K NÁM

KVALITA BEZ KOMPROMISOV

Kvalita na európskej úrovni

Kvalita našich produktov nesúvisí len so šikovnosťou našich zamestnancov, ale aj s neustálou inováciou technológií. Aj preto dlhodobo spolupracujeme so špičkovými nemeckými dodávateľmi plastových profilov Veka a hliníkových profilov Heroal a Aluron. Všetky naše produkty sú certifikované a spĺňajú náročné európske štandardy.

Našu ponuku sme rozšírili o dodávateľa Schlotterer – známeho výrobcu tieniacej techniky a firmu Inotherm – výrobcu špičkových hliníkových vchodových dverí.

Objavte kvalitné okná a dvere

KVALITA BEZ KOMPROMISOV

Naše Hodnoty

Náš prístup ku klientom, zamestnancom a výrobe vychádza z premyslenej stratégie, ktorá rešpektuje štandardy trhu a úzko súvisí s firemnými hodnotami. Aj vďaka tomu sme vo väčšine prípadov voľbou číslo jeden.

PRÍBEH ZNAČKY SLOVACOM

□ Začíname

Spoločnosť Slovacom sme založili v roku 2002. Na začiatku sme sa sústredili výlučne na montáž a predaj plastových okien. Aj keď sme nemali vlastnú výrobu, skúsenosti ani veľký tím, vedeli sme že ideme správnym smerom. S nárastom dopytu po plastových oknách sme sa rozhodli otvoriť vlastnú produkčnú halu. Chceli sme byť flexibilnejší v napĺňaní potrieb zákazníkov a mať kvalitu produktov pevne vo svojich rukách.

□ Spúšťame vlastnú výrobu

Rozhodnutie vstúpiť do sféry výroby sa ukázalo ako správny krok. Naša hala aj tím sa postupne začali rozširovať. Z pôvodných štyroch zamestnancov dnes zamestnávame viac ako 20 špecializovaných odborníkov, ktorí svoju prácu milujú a robia ju naozaj dobre. Svoje skúsenosti majú možnosť využívať nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí.

□ Expandujeme do zahraničia

Pre stabilný rozvoj firmy sme sa časom rozhodli rozšíriť pôsobnosť aj do zahraničia. Prirodzenou voľbou pre nás bola Česká republika. Neskôr sme získali zaujímavé príležitosti aj v Rakúsku, Nemecku a Talinasku. Dnes plnohodnotne obsluhujeme všetky štyri trhy. Výroba našich produktov má však aj naďalej pevné zázemie na Slovensku.

□ 15 rokov na trhu

V roku 2018 sme oslávili 15-te výročie založenia firmy.
Počet zamestnancov sa ustálil na čísle 27, plocha našej výroby sa zväčšila o ďalšiu výrobnú halu 1 200m2 a vonkajšie skladovacie a manipulačné priestory o plochu 2 500 m2.
Toto výročie sme oslávili spolu s našimi obchodnými partnermi, dodávateľmi, odberateľmi a hlavne so zamestnancami firmy a ich životnými partnermi. O rozmanité a chutné občerstvenie, zábavu a ľudovú hudbu bolo postarané, súčasťou bola aj bohatá tombola. Výťažkom z tomboly sme chceli podporiť náš kysucký región a venovali sme vyzbieranú sumu Základnej škole Staškov 502 na nové dvere do telocvične .

□ Spájame sily s firmou YouRak s.r.o

Keďže spolupráca medzi Slovenskom a Čechami bola pre nás vždy prvoradá, spojili sme sily s firmou YouRak s.r.o., aby sme boli bližšie k naším zákazníkom za hranicou. Nadštandardná kvalita plastových a hliníkových profilov, poctivá slovenská výroba a šikovné české ručičky spolu vytváranú prémiové okná a dvere pre český trh. Výsledkom je spokojnosť zákazníkov a výborné referencie od našich susedov, ktoré nás posúvajú neustále vpred.

□ 20 rokov s vami

Päť rokov ubehlo ako voda a v roku 2023 bude naša firma oslavovať už 20 rokov na slovenskom, českom, rakúskom a dalších európskych trhoch.
Zakúpili sa nové technologické zariadenia do výroby, zmenil sa nosný dodávateľ PVC profilov – VEKA Nemecko.
Začali sme spoluprácu s výrobcom tieniacej techniky – SCHLOTTERER Rakúsko.
Priniesli sme na trh luxusnú značku vysokokvalitných hliníkových vchodových dverí – INOTHERM Slovinsko.
Rozšírili sme svoje pole pôsobnosti v Českej republike a spojili sme sily s etablovanou firmou YouRak s.r.o., so sídlom v Uhorskom Brode.
Toto výročie máme v pláne patrične osláviť a budeme Vás o tom informovať na našom blogu.

Skúsený Tím

Prečo si vybrať Slovacom?

20
Rokov na trhu
SK
Slovenský výrobca
1000+
Realizovaných projektov ročne