VYROBENÉ SLOVÁKMI, URČENÉ PRE CELÝ SVET

Kto sme

Sme stabilná slovenská spoločnosť s dvadsaťročnou tradíciou. Základom našej práce je zákazková výroba plastových a hliníkových okien, vchodových dverí, sklenných fasád, prestrešení či zimných záhrad. Našimi klientmi sú významné stavebné a obchodné firmy, verejný sektor aj privátni zákazníci.

Kvalita

Kvalita našich produktov nesúvisí len so šikovnosťou našich zamestnancov, ale aj s neustálou inováciou technológií. Aj preto dlhodobo spolupracujeme so špičkovými nemeckými dodávateľmi plastových profilov Veka a hliníkových profilov Heroal a Aluron. Všetky naše produkty sú certifikované a spĺňajú náročné európske štandardy.
Našu ponuku sme rozšírili o dodávateľa Schlotterer – známeho výrobcu tieniacej techniky a firmu Inotherm – výrobcu špičkových hliníkových vchodových dverí.

VYROBENÉ SLOVÁKMI, URČENÉ PRE CELÝ SVET

Naše Hodnoty

Náš prístup ku klientom, zamestnancom a výrobe vychádza z premyslenej stratégie, ktorá rešpektuje štandardy trhu a úzko súvisí s firemnými hodnotami. Aj vďaka tomu sme vo väčšine prípadov voľbou číslo jeden.

PRÍBEH ZNAČKY SLOVACOM

1. Začíname

Spoločnosť Slovacom sme založili v roku 2002. Na začiatku sme sa sústredili výlučne na montáž a predaj plastových okien. Aj keď sme nemali vlastnú výrobu, skúsenosti ani veľký tím, vedeli sme že ideme správnym smerom. S nárastom dopytu po plastových oknách sme sa rozhodli otvoriť vlastnú produkčnú halu. Chceli sme byť flexibilnejší v napĺňaní potrieb zákazníkov a mať kvalitu produktov pevne vo svojich rukách.

2. Spúšťame vlastnú výrobu

Rozhodnutie vstúpiť do sféry výroby sa ukázalo ako správny krok. Naša hala aj tím sa postupne začali rozširovať. Z pôvodných štyroch zamestnancov dnes zamestnávame viac ako 20 špecializovaných odborníkov, ktorí svoju prácu milujú a robia ju naozaj dobre. Svoje skúsenosti majú možnosť využívať nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí.

3. Expandujeme do zahraničia

Pre stabilný rozvoj firmy sme sa časom rozhodli rozšíriť pôsobnosť aj do zahraničia. Prirodzenou voľbou pre nás bola Česká republika. Neskôr sme získali zaujímavé príležitosti aj v Rakúsku a Nemecku. Dnes plnohodnotne obsluhujeme všetky štyri trhy. Výroba našich produktov má však aj naďalej pevné zázemie na Slovensku.

Skúsený Tím

Prečo si vybrať Slovacom?

20
Rokov na trhu
SK
Slovenský výrobca
1000+
Realizovaných projektov ročne